NBA-FINAALID - 4. OSA

Mäletate veel paar nädalat tagasi, kui arutelu MVP kohta käis Embiidi kasuks? Ma arvan, et me kõik võime nõustuda, et see ei ole enam arutelu. See, mida Jokic praegu teeb, ei ole päris õiglane. Ta ei ole nii domineeriv kui Shaq oli 2000ndate alguses, aga ta on sellele mõnevõrra lähedal. Aga hoopis teistmoodi. Ta lihtsalt mängib praegu mänguga. Nii ma kirjeldaksin seda.

Ja kui te pole veel Game 3 näinud, siis ilmselt saate sellest minu sissejuhatusest aru. Denver võitis mängu ja Jokic tegi ajaloolise esituse. Aga see ei olnud ainult tema. Jamal Murray. Chris Braun. Ja Jeff Greeni juhioskus. Jah, Jeff Green. Oli klipp, kus ta istub pingil ja ütleb oma meeskonnale, et nad ei tohi mängida, sest nad olid neljanda veerandi keskel juhtimas. See võib nüüd küll box scores näidata, aga ta mõjutab sarja oma juhtimisega. Aga mees, see Jamal Murray poiss. Ta on üks kuradi mängija mees. See oli üks drive, kus ta sõitis korvi poole ja lõpetas nii kõrgele klaasi peale, kui saab, ilma, et oleks löögikella kohal, ja see kukkus läbi. Saate lihtsalt öelda, et tema enesekindlus on praegu üle kõige.

Jokic ja Murray tegid mõlemad 30-punktilise kolmikduubli ja said esimeseks meeskonnakaaslaste paariks, kes ühes finaalmängus kolmikduubli kirja said. Ja Jokicist sai esimene mängija, kes tegi 30-20 triple double'i. Ühine mees. Kui sa paned numbreid, mida isegi Wilt ei teinud kunagi, siis tead, et sa teed midagi teistmoodi.

Ja 2022. aasta NCAA tiitli ja 4,7 ppg tavahooajal Kansasist pärit uustulnuk purskas 3. mängus 15 punkti 7-8 viskeõhtuga vaid 19 minutiga. Mulle meeldisid Jokici tsitaadid pärast, et Braun oli võidu võti. Kujutage ette, kuidas 22-aastane tundis end pärast seda komplimenti

Noh, täna õhtul on aeg 4. mänguks ja see on Jimmy Butleri ja tema Heat'i jaoks otsustav mäng, et kaitsta koduväljakut ja viia seeria 2-2 viiki, või võib see mos kindlasti lõppeda 5. mänguga Denveris.

Kas arvate, et Butler ei tule täna õhtul kohale? Ma arvan, et ta on juba seal.